Атмосфера Вид На Море

  • Wi-Fi
  • Luftkonditionering
  • Husdjur tillåtna

Om du vill njuta av din semester i Odessa, kan du bo i lägenheten Атмосфера Вид На Море Odessa som ligger inom 7 km från Potemkintrappan och ungefär 15 minuters bilresa från Operan i Odessa. Wi Fi och en parkering finns också i den här lägenheten.

Det finns en terrass med utsikt över trädgården.

Lägenheten Атмосфера Вид На Море erbjuder också ett komplett kök.

Lägenheten har ett behändigt läge, inom 3 km från tågstationen Odessa. Odesʹkyy Delʹfinariy Nemo ligger inom 10 minuter med bil från boendet. Gästerna befinner sig inom 5 km från flygplatsen Odessas internationella.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Атмосфера Вид На Море Odessa
Аркадия Жк Атмосфера Море Терраса На Крыше
Mobilpris

Аркадия Жк Атмосфера Море Терраса На Крыше

10
Exceptionellt 6 recensioner
80 m från boendet
USD 117 USD 105
per natt
Жк Атмосфера
Mobilpris

Жк Атмосфера

10
Exceptionellt 4 recensioner
104 m från boendet
Аркадия Жк Атмосфера Море Терраса Паркинг 17 Этаж
Mobilpris

Аркадия Жк Атмосфера Море Терраса Паркинг 17 Этаж

10
Exceptionellt 1 recension
104 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Odessas internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Odessa Train Station
    4,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Атмосфера Вид На Море?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Атмосфера Вид На Море inkluderar bland annat Operan i Odessa, Pusjkinmuseet, Potemkintrappan.
    • ❓
      Finns det en tvättmaskin på lägenheten Атмосфера Вид На Море?
      Ja, det finns tvättmaskin på lägenheten Атмосфера Вид На Море.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Odessas internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Odessa Train Station
    4,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Атмосфера Вид На Море Odessa

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng